Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tud bármit a Koreai...

Staaay_8 kérdése:

Valaki tud bármit a Koreai tanítási rendszerről, szünetekről, egyetemekről, tantárgyakról, hogy miket csinálnak...?

Figyelt kérdés
az egyetemekről szeretnék infót kérni, ha valaki tud valamit és le is írná, annak nagyon köszönöm

#egyetem #szünet #ünnepnap #tantárgy #Korea #külföldi tanítási rendszer
2023. nov. 5. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, nagyon top egyetemek vannak Koreában. Illetve a matektanítás egész Ázsiában nagyon erős.
2023. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2023. nov. 6. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
nem unod még? minek teleszemetelni az oldalt a baromságaiddal, értjük hogy nagy a kpop-rajongás, de hidd el, hiába gazdagok anyuciék, annyira nem azok, hogy be tudjanak téged vásárolni koreába... inkább írd meg a leckédet, ha nem írsz házit, sose leszel kész a nyolc iskolai osztállyal se.
2023. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha neked ennyi időd van másokba belekötni akkor gondolom vagy egy pisis 2.-os vagy egy felnőtt aki nem tudott mit kezdeni az életével pontosan azért mert „nem irt hazit” vagy egy tini aki névtelenül beleköt másokba. És bocsánatot kérek érte hogy vannak álmaim és elképzelésem a jövőmről, egyébként meg rohadtul nem a szüleim pénzét fogom költeni, mivel évek óta gyűjtők és ösztöndíjjal tervezek bejutni . És nem nem unom, meg nem csak a K-pop miatt akarok menni, ja és a hazi mellett képzeld a nyelvet is tanulom. Ha meg nem érdekelnek a kérdéseim egyszerűen csak ugord át, ha ennyire nem érdekelt volna átugrottad volna a kérdésem, de koszonom hogy időt szántál arra hogy idegyere bunkózni!
2023. nov. 7. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!