Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyibe kerül kb. a tandíj...

Mennyibe kerül kb. a tandíj az Oxfordi Egyetemen?

Figyelt kérdés
Még nem tartok ott, hogy egyetemet kelljen választanom, mivel csak négy év múlva fogok érettségizni, úgyhogy ilyen szempontból még ráérek, viszont gondolkoztam már azon, hogy az Oxfordi Egyetemre jelentkezem, így kiváncsi vagyok rá, hogy vajon mennyibe kerülhet ott az oktatás.(és most nem kellenek azok a válaszok, hogy hát oda biztos nem jutsz be, mert oda nagyon nehéz felvételt nyerni és te biztos nem vagy rá képes, stb. Én is tisztában vagyok vele, hogy az egy nagyon magas szintű egyetem, és hogy nehéz bejutni oda)

márc. 3. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez tárgyanként változhat, és a tárgyak honlapján le van írva. Mi overseas diákoknak számítunk így a drágább vonatkozik ránk. Pl Fizika BSc 48000 font/év, Fizika doktori 31500 font/év. De doktorira ha felvesznek pl fizetik a tandíjadat és kapsz fizetést is (fizikan legalabbis), szóval úgy megéri.
márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egeszen ertem, hogy miert nem az egyetem oldalarol tajekozodsz, magyar diakok esetleg kaphatnak diakkolcsont is, pontosan meg tudjak mondani szemelyre szabottan a felteteleket. A megelhetesre viszont biztosan nem adnak kolcsont es az eleg draga. A lanyom sokkal olcsobb helyre jart es £180 volt a szoba egy hetre most akar £250 is lehet. De az egyetem oldalan minden pontosan le van irva. Ha itt akarsz tajekozodni, a gyakorikerdeseken nem biztos, hogy meg van az IQ oxfordhoz.
márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor tulajdonképpen hány éves vagy?
márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egeszen ertem, hogy miert nem az egyetem oldalarol tajekozodsz"

Mert még nem tud annyira angolul, hogy eldöntse, az adott mondatban arról van-e szó, hogy a tigris lövi le a vadást, vagy a vadász a tigrist.

márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg £33,050 - £48,620 között mozog az éves tandíj, attól függően, hogy mit tanulsz.
márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
márc. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!