Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Svéd egyetemen tanult itt...

Svéd egyetemen tanult itt valaki távoktatásban mesterképzésen?

Figyelt kérdés

Személyes véleményekre lennék kíváncsi leginkább.

Kinek hogy megy? Mit tanul(t) melyik egyetemen?

Csinálható munka mellett?


Amit kinéztem, a pace 100%-os, de elvileg felveszik az előadásokat, tehát feltételezem bármikor pótolhatom ha éppen előadás időpontjában nem érek rá.

Én itthonról dolgozom heti 3-4 napot, és az sem általában fix 8 óra, azért gondolkoztam ezen.


Az alapképzést is külföldön csináltam, csak ott elég drága volt (bár ott nem online), ezért gondolkozom a svéd egyetemeken, olyan szakokban amiknél abszolút nem kell bejárni. 2-3 ilyet már találtam is. (IT-s szakok egyébként). Egyelőre lehet csak a 60 kredites MSc-t csinálnám.


Ha ide találna esetleg valaki aki szintén itthonról távoktatásban tanult svéd egyetemen, azt nagyon megköszönném ha írna 😁



ápr. 3. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!