Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A biológia-kémia fakt,mennyire...

A biológia-kémia fakt,mennyire nehéz(persze tudom ez realtiv,kinek mennyire megy)? Tapasztalatok,esetleg mire kell figyelni? 10.-es vagyok, és azt mondta tanárnő,hogy kapunk egy lapot,amit majd kikell tölteni.

Figyelt kérdés

Azt mondták nekem hogy nagyon nehéz,de az orvosi pályához,ha jól tudom,ez a fakt kell. (Nekünk,nagyon rossz tanárunk van,csak egész órán beszél,és kb semmit sem irunk.) Nyáriszünetben,ez miatt (is)megprobálok többet tanulni,és fejleszteni magam.

Válaszokat köszönöm,sziasztooook🙂!


máj. 14. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezek nagyon, de nyilván attól függ hogy mennyire van hozzá érzéked. Ha nem vagy nagyon motivált akkor ne vágj bele

És ez még változhat, sokan akarnak orvosira menni a te korodban, aztán rájönnek hogy az nem is olyan szuper mint amilyennek elképzelték

máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1, igen, talán tényleg igazad van. Köszi a választ🙂🌊
máj. 16. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, hogy döntöttél végül?
máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tanárnő még azt mondta van idő, megkérdeztem egy "érettebb" embert,és ő azt javasolta ,hogy vágjak bele. :-).
máj. 20. 12:55
 5/7 SZTANN válasza:
Nagyon nehéz - de ha olyan továbbtanulási terved van, akkor nyilván érdekelnek ezek a tárgyak, és érdemes belevágni.
máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma adtam le a lapot, kémia középfok,Biológia emelt.
máj. 22. 09:24
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 ,köszi szépen,igazad van:-).
máj. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!