Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ösztöndíjakat Kanadába?...

Ösztöndíjakat Kanadába? Pontosabban sportösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves középiskolás lány vagyok és külföldön (Kanadában) szeretnék nyelvet pontosabban angolt tanulni mivel hátrányos helyzetű családból származok így nem engedhet meg magának a családom egy drága tanfolyamot mivel 1 millió a legalsó határ. A lényeg ösztöndíjat szeretnék megpályázni. Mivel jégkorongozok így nagyobb esélyem lenne egy sport ösztöndíjra. Tehát szeretném ha segítenétek tanácsokkal webcímekkel vagy aki járt kint az hogy jutott ki ? nagyon fontos lenne előre is köszönöm.
2010. nov. 4. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon topnak kell lenned sprotban, hogy kijus. Nem a klubbodnak kell beajanlani osztondijra? Tisztaba vagy azzal, ha osztondijas vagy kint, nem sokat tanulsz, alig jarnak iskolaba, a port tobbet er, a sport hirnev lenyeges az iskolanak, nem a tanitasok. Annak ellenere atmesz, nemm buktatnak meg, megcdak vizsganod sem kell. Olvasd el Arthur Ashe-nek az eletrajzat. (tenisz). Sokat ir errol.
2010. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tanulással nincs ilyen szinten gondom mert eddig is tudtam tanulni edzések mellett még úgy is hogy 11 re értem haza és kérdeztem az egyesületet de ők nem igazán tudtak ebben segítséget nyújtani
2010. nov. 9. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!