Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Viszonylag olcsó tanulás...

Viszonylag olcsó tanulás Angliában?

Figyelt kérdés
Angol suliba szeretnék járni a következő évtől [11.] De csak évi 2-3millió forintért találtam iskolát egy tanévre kollégiummal. Esetleg tud valaki ennél olcsóbb lehetőséget?:)
2011. márc. 10. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Angliában olcsó tanulás? Ne nagyon éld bele magad.Alapból nagyon drága ország, szóval már csak az ott élés sok pénz, az oktatásnak meg hagyományosan rendesen megkérik az árát.
2011. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
midenhol évi 2 milliót kérnek el vagy többet ha csak évi 1 vagy 1,5milla lenne már akkor is örülnék :/
2011. márc. 10. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy Anglia elég drága hely.
2011. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Skociaban joval olcsob a tandij, és az Edimburg még a Glazgow egyetemek a légjobak közöt vanak egész Angliban.

Persze ot vanak még kevésbe ismertek is ahova könyeb bejutni. De csak a havi kölcsgek minimum 500 font és még nem szamoltam az oda utazást még a tandijat.

2011. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. A 11.-et én is ott szeretném kezdeni, esetleg tudnál nekem segíteni pár infrmációban amit még nem tudok? Fontos lenne és hátha én is tudok pár dolgot ami neked hasznos:)
2011. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én most megyek. Sajnos a teljes tanév kerül 9000 fontba kb. mindenestül. De ha jövőre minden összejön és kiköltözhetek a koleszból akkor csak a sulit kell fizetnem az pedig 3000 font a teljes tanévre...:/ ja és ez a suli nemzetközi érettségit ad.
2011. júl. 6. 20:25
 7/9 anonim válasza:
9000 font.. nemsemmi.. és végleg ott maradsz, vagy csak egy-két évet? Én ha mindenigaz jövőre megyek nemrég kezdtem el az információkat begyűjteni. Melyik suliba mész?
2011. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
küldj privit és szívesen beszélek veled erről:)
2011. júl. 6. 22:34
 9/9 anonim válasza:
Már próbáltam de nem engedélyezett mert nem publikus az e-mail címed, ezért írtam eddig ide:)
2011. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!