Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek ha nagyon keményen...

Szerintetek ha nagyon keményen tanulok mert sajnos szakközépbe vettek fel kijuthatok Amerikába egyetemre? És a nyel vizsgát külön az iskolától kell letennem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért "sajnos"?

Semmivel nem kevesebb egy jó szakközép iskola (nem hulladékgyűjtő), mint egy gimnázium.

Én szakközépbe jártam, a tesóm gimibe. A főbb tantárgyakból ugyanazt tanultuk, csak nekünk ének, rajz, társ. ism. helyett szakmai tárgyak voltak gyakorlattal, ami még érdekesebb is volt. Engem elsőre felvettek, tesómnak csak 2. alkalommal sikerült.


Ha külföldön akarsz tanulni, ahhoz TOEFL nyelvvizsga kell.

2011. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mind1 milyen szakközépiskola. én is abba jártam,és erősebb volt jó pár giminél,sőt még szakmát is adott.
2011. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na ez az én is erős szakközépbe megyek!!
2011. jún. 1. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed akkor simán:)
2011. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!