Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar érettségit elfogadják...

Magyar érettségit elfogadják Külfödön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés, szerintem egyértelmű. Ha konkrétabban szeretnétek tudni, terveimben van, hogy Finnországba költözök, és nem tudom, hogy elfogadják-e kint a magyar érettségit. Normális válaszokat várok, nem érdekel, hogy mennyire szemét vagyok, hogy itt hagyom a hazám, és a többi.


2011. júl. 20. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én külföldön lakom, szóval sztem nem v szemét, de az éretségit sztem ott sem fogják elfogadni. Angliában sem fogadják el. De biztos, h le lehet tenni vmi különbözeti vizsgát, ahogy itt is.
2011. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 20. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Finnországban lakom, nekem elfogadták az érettségit, annyi, hogy hivatalos fordítóval le kell fordítani finnre.

Sajnos viszont csak érettségivel nagyon nehéz munkát kapni (én nem kaptam, most fősulin tanulok, hogy legyen esélyem később melot kapni)

2011. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!