Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » EVS-ről (European Voluntary...

EVS-ről (European Voluntary Service) mik a tapasztalatok? (főleg Spanyolország)

Figyelt kérdés

ha minden igaz jövőre (ha befejeztem a fősulit)megpályázom ezt a lehetőséget és nagyon kiváncsi vagyok kinek milyen élménye van..elvileg van egy külön oldal EVS éléményekről,de nem működik:(


HA NEM SPANYOLORSZÁGI az élmény AZ IS JÓ:))


2009. ápr. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem EVS-sel voltam önkéntes munkán, de egyik barátnőm igen. Sajna nekem eddig csak rövid távúakra sikerült eljutnom. Szóval barátnőm... Ő Belgiumban volt, és gyerekeknek tanított rajzot. Nagyon jól érezte magát, csak jó élményei voltak, egy évig volt kint, és azt mondta ha lehetne sem változtatna meg belőle semmit, hihetetlen élmény volt. Persze a barátait hiányolta, de nagyon tetszett neki.
2009. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,eddig én is csak jót hallottam róla.csakhát elég nagy lépés ez(nekem legalábbis)és kiváncsi voltak mások meglátásaira is:)még 1x kösi:)
2009. ápr. 26. 07:32
 3/5 A kérdező kommentje:

#voltam

#köszi

2009. ápr. 26. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod tartani az itthoniakkal a kapcsolatot, akkor szerintem Európa bármely részén is vagy, nagy probléma nem lehet. :)

Előző voltam

2009. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak jó, Olaszországban voltam 1 évre 2004-2005-ben. Csak ajánlani tudom.
2010. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!