Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyelvtanlás Angliában nyelvisk...

Nyelvtanlás Angliában nyelviskolában?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan iskoláról Angliában, ahol kifejezetten az angol nyelv oktatására mennek rá. 1 hónapig tart, és nagyon sokat lehet vele fejlődni. Ismeri ezt valaki? Vélemények, tapasztalatok róla? Esetleg egy név, vagy honlapcímnek is örülnék...
2011. aug. 28. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én Angliában tanultam 4 hónapos intenzív tanfolyamon.Kint csakis Angol tanár foglalkozik veled,és csakis az angol nyelv megy.De én szinte semmit nem haladtam,mert túl sokan voltunka csoportban(majdnem 30-an) és a legtöbbje brazil,lengyel volt.(egyedül voltam magyar)

Ha valaki nem értette mit mond a tanár egyszerűen elkezdték a saját nyelvükön megdumálni az órán a dolgokat.Így mindenfelé hallottam lengyel,kínai,portugál szavakat.A tanárnő angol szava szinte elveszett..

Én sokkal többet haladtam az angol nyelvvel hogy dolgozom..Ott legalább mindenki angolul kommunikál..

2011. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól. Én itthon voltam a nyáron egy 2 hetes intenzív angol tanfolyamon és elég sok volt a magyar, sajnos. De hogy még Angliában is kevés legyen az angol egy ilyen iskolában az elég lehangoló. Talán megoldás lehet egy másik iskola, azért ettől még nem adom fel. Ha nem iskolába, akkor dolgozni mennék ki Angliába... de ezt még kitalálom.
2011. aug. 28. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Én felnőtt vagyok így tanfolyamon voltam..Oda nem járnak angolok(csak a tanárok) hiszen a tanfolyam célja hogy angolul tudj beszélni.

A fiam 15 évesen egy angol college-ba járt iskolába.Ő rendes nappali tagozatos diák volt.Ott már voltak angol fiatalok is,hiszen az egy iskola.A kettő nagyon nem egyforma..Míg én 4 hónap intenzív angol tanfolyamon alig haladtam valamit a fenti okok miatt addig a fiam aki otthon németes volt 4 hónap alatt rengeteget fejlődött.

Ő sokkal jobban rá volt kényszerítve hogy angolul beszéljen,gondolkodjon..Nála nem hangzottak el idegen szavak csakis az angol..Arról nem is beszélve,hogy egész nap oskolában volt míg én csak napi 2-3 órát.

2011. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*javítok--iskolában
2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én épp most jöttem haza egy angliai nyelviskolából, de nekem csak jó tapasztalataim vannak az ottani oktatásról. Én az EF-fel mentem ki 7 hétre de nálunk egy osztályban csak 10-15 ember volt, így jól haladtunk az anyaggal. A világ minden tájáról voltak ott emberek minden korosztályban, de magyar csak 2 volt rajtam kívül, így kénytelen voltam angolul beszélni és így most már bárkivel folyékonyan elbeszélgetek.:-) Ha bármilyen konkrét kérdésed van csak írj!:-)
2011. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! én nem angolról, hanem skótról tudok, Dundee College. ez egy ösztöndíjas képzés, tehát magát a sulit nem kell fizetni és lehet lakni családoknál is. persze a skót sokkal rosszabb, mint az angol, hiszen más a kiejtésük :P de barátaim most mentek ki, nekik tetszik, úgyhogy érdemes megpróbálni :)
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!