Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen ösztöndíj lehetőségek...

Milyen ösztöndíj lehetőségek vannak Angliában BSc alapszakra? Ha nem sikerült az ösztöndíj milyen árakra számíthatok?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek. Már eldöntöttem mit szerentnék tanulni a jövőben, de tudtommal csak Angliában vagy Amerikában van ez a képzés. Elég sokat nézegettem a neten, de ingyenes képzést sehol nem találtam. Tudna valaki segíteni? Esteleg van valamilyen lehetőség ösztöndíjra v tandíjmentességre?
2011. szept. 18. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen kepzes? BSc? A vilag orszagainak jo reszeben haromosztatu a kepzes...ami sem Angliaban sem az USA-ban nem "alapkepzes" mint azt degradaloan MO.-on raragasztottak...


Angliaban sem osztondijat, sem tandijmentesseget nem kaphatsz, ez alol Cambridge es Oxford sem kivetel. EU-s allampolgarkent ugyan azok a jogok illetnek meg mint a briteket, de ok sem kapnak, szvsz. Skociaban ingyenes az oktatas. Ellenben, hala az EU-nak, teljes, mindenre kiterjedo kolcsont kaphatsz a Brit allamtol, amit nagyon kedvezo feltelekkel kell elkezdened visszavifezti, ha mar 15-20 ezer font/ev folott keresel, ergo nem vag agyon a visszafizetes.


De a jelentkezesek hatarideje veszenesen kozeledik, es ha jol sejtem, meg nem tetted le a szukseges vizsgakat, pl. nemzetkozi erettsegire sem keszulsz...

2011. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Csak azert küldöm hogy reményt adjak, nagya része már lejárt de oktoberbenm lesznek uj pályázatok.

2011. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!