Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit érdemes Amerikában tanulni...

Mit érdemes Amerikában tanulni az egyetemen?

Figyelt kérdés

Olyan szakot szeretnék tanulni ,amivel az egyetem után biztos állásom lenne, és autómatikusan megkapnám a zöldkártyát. Engem a Finance érdekelne ,de nem tudom ,hogy mennyire könnyű ebben a szektorban elhelyezkedni.

A válaszokat előre köszönöm!


2011. okt. 11. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szak nincsen.
2011. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy tág fogalom de ezen belül több dolog is érdekel ezért írtam csak finance-t..
2011. okt. 11. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan szakot meg nme talaltak fel, ahol automatikusan ) kapnal zoldkartyat (rovid "o"-val se). Olyan meg plane nem, ahol 100%, hogy azonnal allasod lenne.


Volt egy tervezet, hogy a hard science-ben utazok, plussz mernokok, stb a PhD utan automatikusan kapjanak zoldkartyat, de nem tudom mi is lett ezzel vegulis. Hangsulyozom, PhD, es nem BA utan. Amire gondolsz az szerintem az, hogy pl. az Egyesult Kiralysagban diploma utan talan 2 evig maradhatsz, de ez EU-s allampolgaroknak nyilvan edesmindegy.


Mennyire konnyu elhelyezkedni a Wall Street-en? Vegezz a HBS-en, a Wharton-on, YSM-en.

2011. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Automatikusan.
2011. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!