Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Én Ukrajnában lakom, és...

Szabolcs1988 kérdése:

Én Ukrajnában lakom, és szeretném Magyarországon tanulni, Debrecenbe milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Már régen szeretném Magyarba tanulni,és természetesen ösztöndijra is szükségem lenne. Milyen tanulási lehetőségek vannak
2009. jún. 2. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, hogy kijavítalak, de olyan nincs, hogy Magyarba, Olaszba, hanem Magyarországon, Olaszországban, stb. És nem szeretném, hanem szeretnék.
2009. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A helyesírás legyen most a legkevesebb.

Egyetemre szeretnél jönni?

Szerintem válassz egy iskolát, ha egyetem, akkor csak egy van, és vedd fel velük a kapcsolatot. Minden egyetemen van egy úgynevezett nemzetközi ügyek osztálya. Oda kellene írnod egy e-mailt, és megkérdezni mit tehetsz az ügy érdekében.

Hívd fel őket vagy írj e-mailt:

Telefon: +36 (52) 512-900 E-mail: info@unideb.hu

Én miskolci egyetemre járok és itt tudnék segíteni, de Debrecent nem ismerem.

2009. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia! Aki Pécsen tanul én vagyok aki feltette ezt a kérdést!

Az az igazság hogy nekem mindegy hol hol tanulok, Pécsen is szivesen tanulnék,csak Debrecenhez közelebb vannak a rokonaim. Ugyan is magyarországon laknak a rokonaim. És szeretném ha elmesélnéd hogy hogyan tudnál segiteni, és hogy mi mindenre lenne szükségem

2009. jún. 2. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:
a google a legegyszerűbb, beirod " debrecen-szakképzés" v "debrecen-egyetem" és máris kiadta az egyetem honlapját...
2009. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem egy nagy durranás ez a magyarország, épp hogy jijössz majd a pénzedből, diákmunkával jó ha megkeresel havi 40-50 ezret, és a tanulásra munka mellett nem is nagyon lesz időd, és fizetheted a 30 ezer ft-os albérletet, és mindig kell a szüleidtől kérned kajára kb 40 ezret, és egyéb költségekre is gondolnod kell, pl. ruha, gondoloma te esetedben papirok intézése, hazautazás...semmi sincs ingyen.
2009. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a zandíj egyetemen kb 90 ezertől indul egy félévre, ha külföldi vagy, akkor tandíjat keményen ki kell fizetni, határidőre, nincs nyávogás, h nincs pénzem
2009. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez előző válaszolónak jelzem, h a magyarok pl. úgy mondják : ,megyek Ukránba...
2009. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok aki megadta neked az egyetem elérhetőségét. Ha gondolod írok neked egy e-mail privátba, és ott megírom, hogy hogyan tudsz elmenni Debrecenbe tanulni.
2009. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké küldhetsz nekem emailt nyugodtam
2009. jún. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!