Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanul/él valaki japánban?...

Tanul/él valaki japánban? Könnyű beilleszkedni? Ha például cserediák programmal szeretnék külföldre menni, mehetnék japánba is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 18:39
 1/4 anonim válasza:
81%
Igen, cserediák programmal ki lehet oda jutni! Most is van egy ismerősöm, hamarosan jön haza. A beilleszkedést nem tudom, hogy megy, de azt hiszem semmi nehézség! Angolt beszélj, és akkor semmi gond nem lesz! Meg laptopot vigyél magaddal, mert mondhatjuk, hogy innen "a világ" vége, és ha néha egyedül érzed magad, akkor legyen kihez szólnod virtuálisan!
2009. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. =)
2009. jún. 30. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
A japán kultúra nagyon különbözik az európaitól, én biztos iszonyatosan feszengnék a japánok között.
2009. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
szerintem tök jó buli lehet, főleg ezért, h annyira különbözik a két kultúra
2009. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!