Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehetséges magyarként,...

Hogyan lehetséges magyarként, angliából nemzetközi színésznővé válni?

Figyelt kérdés
Magyarországról világhírű karrierről ostobaság álmodozni, de ha én ezt angliában akarom megvalósítani? Még nem tudok egyetlen oylan híres színésznőről sem akit a hollywood-i színészek közé sorolnának, gondolom ez nem véletlen, de semi sme lehetetlen! És ha már az egyetemre is angliában szeretnék járni, melyiket válasszam ami segíteni is a karrieremet és hogy tudok oda kikerülni? Nem egy gazdag család vagyunk és különös kapcsolataink sincsenek, de ez az életem valahogy muszály lesz végra hajtanom, csak kilátástalannak tűnik még...
2009. jún. 28. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani,hogy semmi sem lehetetlen csak nagyon akarni kell!:) Nos,lehet,hogy van benne valami de azért nem árt tudni,hogy mindenhol a világban így Londonban is nagyon sok lány van akik hasonló színészi karrierről álmodnak..Ezért nagyon valószínű,hogy esélyesebbek azok a lányok akik színi iskolában járnak,kapcsolataik vannak,és jó anyagi háttérrel rendelkező családja van...De ettől függetlenül ne add fel...Tanulj sokat,egyszer próbálj meg kimenni Londonba és bekerülni egy jó kis színész iskolába(persze ha idáig eljutnál addig még nem fogod élvezni a sikert,mert rengeteg lemondással,és anyagilag sokba fog kerülni neked)Utána meg keresned kell olyan embereket akik segítenek a sikerhez vezető úton...De nem te leszel csak,és ezért az egész számodra küzdelmes is lesz majd...De ki tudja???De szerintem előbb érdemes otthon próbálkoznod...ha ott sikerül mint színésznő érvényesülni ,akkor gondolkodj a világ sikerről...
2009. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem fogsz mindjárt Hollywoodban munkát kapni, először hülye reklámok, majd kis szerep itt-ott, és esetleg azután jöhet valami komolyabb. Legyél egyéniség, és legyen sok arcod, tudj komoly, vicces, laza, vidám, szomorú ... lenni, bírd a kritikát, tudj lemondani, légy szorgalmas és kitartó, légy nyitott a világ dolgaira és járj nyitott szemmel. Menj el többféle meghallgatársa, kérd ki a profik véleményét. Mindig tudj változni.

Hogy állsz az angollal?

2009. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
gondolj görög zitára és a gagyesz kis szerepére az underworld nevű köpedelemben. vALAMI ilyesmiről álmodsz? egyáltalán, biztos hollywood kell neked? szerintem haverkodj inkább független filmesekkel, mert sokkal jobb arcok.
2009. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat, és mint mondtad semmi sem lehetetlen én ebbe kapaszkodom! :D angollal nagyon jól állok hál'isten ... legalább egy gonddal kevesebb :)
2009. aug. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!