Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A 8 oszt. Befejezése után...

A 8 oszt. Befejezése után (angol tagozat) hogyan tudnék Ausztriában (Oberwart, vagy Oberpullendorfi) gimnáziumba bekerülni? 2 éve tanulok németet magán úton.

Figyelt kérdés
Angolból és a fő tantárgyakból 4-5 vagyok de a német nyelvet nem tudom igazolni. Minden segítségnek, tanácsnak örülnék.

#obenwart
2012. máj. 31. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyure tudsz németül? egy gimnáziumban nem árt egy erős középfok.
2012. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Erős középfok?Inkább felső fokon tanulj meg németül!
2012. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
első vagyok. szerintem egy középiskolát el lehet végezni középfokú nyelvtudással, persze ez nem jelenti azt, hogy nem kell hozzá pluszba tanulni majd szavakat. akik kéttannyelvűbe járnak, azok se beszélnek felsőfokon.
2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne legyenek 3asaid. Többieket általában felveszik, de hiába tud valaki korához képest nagyon jól németül, egy évet mindig szoktak hagyni, hogy megszokja az idegennyelvű oktatást. (Én is odajártam..)
2012. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!