Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék Angliában...

Hogyan tudnék Angliában tovább tanulni? Egyetemre szeretnék jelentkezni!

Figyelt kérdés

Sziasztok! nagyon szeretnék kint egyetemen tanulni, most végzem a utolsó évemet itthon! Valami olyan szakot szeretnék amivel később jól tudok keresni esetleg kint! Amit nagyon szeretnék az az orvosi de érdekel még a pszihológia, az idegen nyelvek ...nem tudom mit ajánlanátok?

államilag finanszírozottra tudnék járni vagy az összes egyetemre fizetni kell? (mert tudtommal elég drágák) Suli mellett szeretnék majd dolgozni valamit! azon gondolkodtam még , hogy esetleg itthon elkezdeném a Semmelweiset és akkor onnan kijutni valami ösztöndíjjal de utána néztem és az erasmust találtam de az is maximum pár hónap! Szerintetek micsináljak?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. szept. 4. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, egyik barátnőm a naphier university-re jár pszichológiára. a suliért nem kell fizetni, csak a szállásért, egy hónapban asszem 120 font ez. meg még ugye a kaja meg ilyenek. ő az educatión érdeklődte ezt, de gondolom van honlapjuk is, keresgélj. orvosi nem tudom van-e ott.
2009. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) feltétlenül megnézem! Nehéz volt bekerülnie?
2009. szept. 4. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. 3-4-es érettségiket írt, meg az emelt angolja lett ötös. Asszem 3,0 kellett lennie az érettségiének ennyi volt a kritérium. Simán felvették.
2009. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó:) És Ő mikor jelentkezett így erre az iskolára? Rendesen ilyen január, február mint a többi iskolába? Csak mert gondolom azért szívesebben vesznek fel angol diákokat mint magyarokat.
2009. szept. 4. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Várjál most gondolkodnom kell:) Akörül jelentkezett azt hiszem, de ő matekból bukott 12.-ben így nem tudott menni akkor, hanem egy évvel később ment. De biztos ami biztos megkérdezem majd tőle és írok ide.
2009. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Ha kérhetem megkérdeznéd még tőle, hogy van e a sulijában orvosi szak?
2009. szept. 4. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen , megkérdezem, csak amióta kiment elnyelte a föld:D, szóval ha feljön msn-re csak akkor tudom majd megkérdezni
2009. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Vicces. A britek hozzánk járnak tanulni a SOTE-ra, ugyanis a kinti diploma piacképtelenebb a magyarhoz képest. :)

Amúgy _teljesen_ mindegy, hol tanulsz általános orvosnak, az első 2-3 év anyaga _mindenütt_ ugyanaz (Kuala Lumpurtól Huculföldig), és aki kiesne, az kiesik bárhol a Föld kerekén.

Az ÁOK-ról sokféleképp ki tudsz majdan kerülni, ha ez minden vágyad, a legtöbb lehetőséget egyetemi/minisztériumi szintű ösztöndíjak vagy tanulmányutak jelentik.

2009. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira tényleg nem éri meg kimenni. Az összes orvosi egyetem tele van Mo-on külföldiekkel, nem csak angolokkal, franciákkal, németekkel is. Felesleges ezért kimenni.
2009. szept. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
31%
No! A fentiek ismeretében ezután másként fogom értékelni a "brit tudósok vizsgálatai szerint" kezdetű mondatokat.
2010. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!