Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen szintű angol nyelvtudás...

Milyen szintű angol nyelvtudás szükséges ahhoz hogy Amerikában tudjak tanulni 1 évig?

Figyelt kérdés
Lehetőségem van külföldön tanulni 1 évig de ehhez egy bizonyos szintű nyelvismeret kell. 2 éve tanulok angolul elég jó eredménnyel,de mint sok iskolában itt sem kiemelkedő a nyelv tanítása.A tanárt nem igazán érdekli ki mit csinál..megtartja az órát és ennyi.Jövő évet Amerikába szeretném tölteni egy családnál.Milyen szintű nyelvtudás kell ahhoz hogy valaki belevágjon ebbe?
2013. márc. 3. 23:19
 1/6 Dubi ***** válasza:
Középszintűnél kicsit magasabb szerintem elég lehet. Tanulj magadtól, nem olyan nehéz :)
2013. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Az igazság az hogy még közép szinten sem tudok beszélni angolul. Mindenképp külön tanárhoz járnék mielőtt kimegyek. Szerinted szeptemberig elérem ezt a szintet tanárral együtt?
2013. márc. 3. 23:29
 3/6 anonim válasza:
Én 17 évesen, 3 hónap nyelviskola után tettem le az angol középfokot. ha odateszed magad, akkor simán lehetséges
2013. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem lesz tétje annak a tanulásnak...


Akkor bőven elég egy középfok. A többit meg majd felszeded ott. Az interneten tudsz letölteni olyan anyagot amivel fejlesztheted a hallás utáni megértést. Az nagyon fontos!

2013. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dubi ***** válasza:
Elég, én is pár hónap alatt léptem középfokra, aztán 1 év múlva kellett megint szintet lépni, fél év alatt meglett a felsőfok is. És nem is szakadtam bele. Meg lehet csinálni.
2013. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hogy kapsz ugy diakvizumot, ha nincs nyelvvizsgad?

Nem kell ez oda?

2013. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!