Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » VOltatok már hosszabb ideig...

VOltatok már hosszabb ideig OLAszországban? MIlyenek az emberek? CSajok milyenek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapot, és nagyon kedvesek az emberek, főleg amikor megtudták, hogy nem olasz vagyok(bár amikor beszéltem gondolom rájöttek) még aranyosabbak voltak, hogy próbálok olaszul beszélni. Nem tudiom, én lány vagyok, de nekem nem igazán tetszettek:D
2009. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én csak egy hétig voltam, de elég jó nőkkel futottam össze, Caorle közelébe:D mikor átvettük az apartman kulcsait, ott volt egy szökőkút, 2 csaj belement:P vizespóló:D jóvolt:)....
2010. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Az emberek elképesztően kedvesek. Annyit segítettek nekem például a boltban. Családnál akiknél voltam lesték minden sóhajomat. Soha nem voltam úgy kiszolgálva, körül rajongva, mint akkor.

Hát nem a csajokat néztem...A fiúk számomra fontosabbak. :-P

Viszont a magyar lányok szerintem szebbek,de vannak igazán szép olasz lányok. :) De a lány vagy fiú, mindig mindenben a segítségedre vannak. :)

Csak jutalmazd őket egy-egy mosollyal. :)

2010. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a srácok és csajok szokása, hogy évődnek egymással, a srácok gyakran megcsipkedik a csajok fenekét, de ez csak játék. ha komolyabbra fordul a dolog, szembe kerülsz a családdal, szóval akkor már vigyáznak a lányra :)
2010. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!