Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek hol jobb cserediak...

Szerintetek hol jobb cserediaknak lenni AMerikabann vagy angliaban? Tapasztalatokat is irhattok.

Figyelt kérdés
Es ahogy jelentkeztetek nektek volt ilyen teszt hogy mennyire tudtok angolul vagy vmi beszelgetes????
2009. okt. 13. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
jah es kozepsulis vagyok
2009. okt. 13. 16:44
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok középiskolás, és nincs ebben tapasztalatom, sőt még egyik helyen sem jártam, de szerintem az angolok sokkal úgymond fejlettebbek, és kultúráltabbak több téren is, mint az amerikaiak, viszont Amerikában szerintem sokkal jobban boldogul egy magyar, mert ők elfogadóbbak, és náluk a magyar anyanyelvű ember is több, mellesleg, ha esetleg megtetszik a kinti élet, és ott akarsz maradni a több pénz, és más előnyök miatt, Amerikában, illetve főleg az USA-ban sokkal jobban boldogul egy magyar ember. Szerintem! De mivel elég tapasztalatlan vagyok e téren, mint ahogy azt fentebb már írtam, ha más ellenvélemény van, akkor tessék arra hallgatni.
2009. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár én is imádom az USA-t, inkább Angliába mennék a helyedben. Sokkal olcsóbb a repcsijegy, közelebb vagy, többször haza tudsz menni, vagy a szüleid, barátaid meg tudnak majd látogatni. Az angol oktatás meg tényleg szuper! Egyedül a klíma nagyon vacak, de meg lehet szokni azt is. Majd ha idősebb leszel, akkor menj Amcsiba! :)

Sok sikert!

2009. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!