Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék megtanulni...

Lexa99 :) kérdése:

Hogyan tudnék megtanulni angolul hogy az megállja a helyét egy angol gimiben? Anyám már két éve kint él és aztszeretné ha kimennék 8. után tanulni, (szeptembertől leszek 8. -os) de 3-as vagyok belőle és félek. Korlátaim:havonta 1-2-szor juttok gép

Figyelt kérdés
a régi tankönyveim meg vannak csak mivel egyedül tanulok nem mindig értem.azokra is kíváncsi vagyok akiknek van valami tapasztalatuk ebben.

2013. júl. 25. 18:24
 1/2 Földesné Mariann válasza:

Szia! Édesanyádnak igaza van. Kint ráhangolódsz a nyelvre a gondolkodásra. Kényszerítve vagy arra, hogy beszélj! Ne félj! Bátran vágj bele! Többet ér, mint egy intenzív nyelvtanfolyam. Sok sikert!


Üdvözlettel: Földesné Mariann

2013. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nekem valaki azt mondja, hogy kezdjem a gimit angliába, akkor mentem volna egy kérdés nélkül. :D egyébként ne fél, könnyű nyelv, hamar belefogsz rázódni. addig is nézz filmeket/sorozatokat/műsorokat angol nyelven, angol felirattal. :D
2013. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!