Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyarként francia egyetemre...

Magyarként francia egyetemre felvételizni?

Figyelt kérdés
Aki tapasztalt ezügyben, kérem írjon. Mik az első lépések? Sok olalt nézegettem a neten, de egyiken se találtam meg, hogy pontosan mit jell tennem, ha egy külföldi egyetemre szeretnék jelentkezni, az egyetem honalpján sem írják. Köszönöm!

2014. márc. 30. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt már láttad?


[link]


Meg kell értened a feltételeket franciául, mert az első követelmény az, hogy a felvételin minimum 14/20 pontot érj el a francia nyelvből.

2014. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem láttam, köszönöm.
2014. márc. 31. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. Ha valami nem világos, nyugodtan kérdezz, lefordítom.

Érdekelne, hogy valóban tudtam-e segíteni ezzel a linkkel.

2014. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudtommal eleg az, hogy meglegyen az erettsegid, es egy EUban elismert nyelvvizsga. nem tudom a hivatalos nevet, de olyan ami nem csak allamilag elismert (vagy az allamilag elismertet tolmaccsal lefordittatni..). plusz arra szamits, hogy nem fognak veled kesztyus kezzel banni. csak akkor vagj bele, ha tenyleg valahol a kozepszinten vagy felette vagy, vagy nagyon elszant vagy. de sok sikert hozza!! :)
2014. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2014. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a segítséget.
2014. ápr. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!