Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 18 éves vagyok, érettségi...

18 éves vagyok, érettségi előtt, Magyarországon. Lehetséges lenne, hogy a neves Harvard Egyetemen folytassam a tanulmányaimat? Mi kellene ehhez?

Figyelt kérdés
2007. okt. 26. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
A lehetőség természetesen adott... Ehhez arra van szükséged, hogy az érettségi bizonyítványodat honosíttasd Angliában, illetve megfelelj a Harvard felvételi eljárásának. Ezt követően természetesen te is hallgatója lehetsz a Harvardnak - a sikeres felvételt követően.
2007. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló kicsit összekeverhetett valamit. Ha a Harvardra igyekszel nem tudom, mire mennél egy angliai honosítással... Mindenesetre én azt gondolom, hogy itt utánanézhetsz, mi a teendő és talán elérhetőséget is találsz, aha kérdésed van: [link]
2007. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Bocsánat, nem anglia, USA :) elnézést érte... Nem tudom, hogy miért angliát írtam. Amerikai honosítás szükséges. És természetesen a tanulmányi USA-vízum.
2007. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%

Na és természetesen a fent el hangzottakon felül még három dolog: pénz, pénz, pénz...

Mert ha annyira okos is vagy, hogy kapsz ösztön díjat, nem hiszem, hogy olyan egyszerű ott kint az élet, s akkor még nem is beszéltünk arról ha néha haza ruccansz...

2007. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Na mi lett, jelentkeztél végül a Harvardra? Látom a dátumból, hogy régebbi a kérdés.


Esetleg az is egy ötlet lehet, hogy itthon elvégezni egy bachelor szakot, ami egy harvardi mesterképzéshez alap lehet

2008. júl. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
álmodik a nyomor
2009. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
23%
nemzetközi éretségi.. a hazaival semmire nem mészxd ez van
2010. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
lehetséges mivel az egyik rokonom ott végzett és most kint él a családjával és havi több mint 700.000 keres a munkáját nem mondom el mert ugysem hinnétek el
2011. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

ébredj fel,kedvesem.

néha annyira elcsodálkozom az emberek optimizmusán..ahhiz,h az ember a Harvardon tanuljon,zseninek,és nem utolsó sorban hihetetlenül pénzesnek kell lennie.

a VILÁG legjobb egyetemei közé tartozik,szaros kis Magyarországról nem fogsz bejutni.

2012. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
N azóta mi lett kérdező? Kint tanulsz a Harvardon? Ha nem, akkor hol?
2012. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!