Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megfelelnek az angliaban...

Megfelelnek az angliaban oktatott tantargyak a NAT eloirasanak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos, hogy jol tettem fel a kerdest, de a lenyeg az lenne, hogy egy evig angliaban tanultam, ezaltal kihagytam a 9. osztalyt. Ahoz, hogy a 10.-et kezdhessem, vizsgaznom kell azokbol a tantargyajbol, amelyek kovetelmenye megfeleltetheto a NAT eloirasainak. Hol tudom ezt megnezni, leellenorizni?

2015. ápr. 13. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem max. matek meg hasonlókban vannak ha nem is azonos, de hasonló részek, de ez se biztos.

Nem értem, ha nem felelnek meg, akkor automatikusan 9. osztályba raknak be, vagy mi? Vagy hh nem tudsz mindenből osztályozózni?

2015. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen 10.ben szeretnek kezdeni, es mivel csak par honapom van felkeszulni az egesz evbol, raadasul egyedul, csak azokbol szeretnek tanulni amibol muszaly. Vagyis, azokbol nem kellene vizsgaznom, amelyek megfeleltethetoek a NAT eloirasainak.
2015. ápr. 22. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, így már érthető.

Segíteni sajnos nem tudok igazán, de együttérzek, én is külföld miatt fogok különbözetizni.

Szerintem ülj le a tankönyved/füzeted mellé, és vesd össze a NAT követelményekkel. De pl. nyelvtan, irodalom, történelem ugye biztosan más, a matematikát és a természettudományos tárgyakat lenne érdemes megnézned. Angol nem oszt, nem szoroz, de kérdezd meg, nem lehet-e elfogadni, hogy kint angolul tanultál (nálunk volt már erre példa).

2015. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!