Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmusra lehet menni másodéve...

Erasmusra lehet menni másodévesen is?

Figyelt kérdés
A 2 lezárt félévnek a jelentkezéskor vagy a kiutazáskor kell meglennie?

2016. szept. 16. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezéskor, mert a 2 félév tanulmányi átlagát is nézik az elbírálás során.
2016. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az Erasmus hogy müködik, irnätok rola bövebben?

Csak jövöre erettsegizem, ezert meg nem nagyon vagyok tisztäban vele, csak azt tudom,hogy külföldi tanuläst lehet vele megpälyäzni, ezert erdekel.

Köszi

2016. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Illetve hätha meg erre is tudnätok välaszolni:

Hogy van az, hogy a SE honlapjän olvastam,hogy az aktuälis ev febr.15. a jelentkezesi hatäridö.

De az erettsegi csak mäj.,Juni.

Ezt nem ertem...

Köszi a segitseget elöre is.

2016. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked szerintem még korai ezzel foglalkozni, csak egyetemistáknak van és ott is csak legkorábban 3. évtől (6. félév) mehetsz(mint kiderült számomra is).Érettségi eredmények egyáltalán nem számítanak bele, az 1. és 2. félév eredménye számít az egyetemen ha 2.évben jelentkezel.
2016. szept. 16. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Erasmus csak részképzést biztosít külföldön egy vagy két félévre, nem tudsz vele érettségi után kapásból kimenni. Előbb egy magyarországi egyetemmel kell hogy legyen hallgatói jogviszonyod és 2 lezárt félévvel kell rendelkezni, vagyis minimum egy tanévet előbb be kell fejezned itteni egyetemen. Semmi köze az érettségi meg az erasmus időpontjának egymáshoz pont ezért.
2016. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. szemesztertől tudsz menni vagy ha közben passziváltál akkor 3.tól
2016. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi.Nem is gondoltam,hogy az érettséginek köze van hozzá,vagy hogy egyből ki akarnék menni,csak tisztában akartam lenni vele,hogy hogy működik.

A màsik kérdésre valaki? :-)

2016. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!