Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan jelentkezzek külföldi...

Hogyan jelentkezzek külföldi egyetemek által meghirdetett szakokra?

Figyelt kérdés
Én közgazdaságtant/programozást akarok tanulni külföldön(német és angol nyelvtudással rendelkezem, jó tanuló vagyok és még van 2 évem érettségiig), hova és hogyan érdemes jelentkeznem? Tudom h Németországban Skóciában etc. ingyen van lehetőség tanulni emellett mi alapján történik a felvétel? vannak programok amik elvégzésével előnyt szerezhetek?

2017. júl. 31. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Attól függ hogy melyik egyetemekre jelentkezel de érdemes lenne letenned egy nemzetközi éretségi a külfödben gondolkodsz de mindenek előtt nézd meg pár egyetem honlapját hogy mik a felvételi követelmények. Az egyetemeken leginkább azokat a diákokat szeretik akik szorgalmasak és így az jön le nekik hogy te olyan jó tanuló vagy hogy van időd a tanuláson kívül élni is,és nem csak a könyvel felett görnyedsz naphosszat
2017. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!