Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti milyen kérdéseket tennétek...

Ti milyen kérdéseket tennétek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Januárban lehetőségem lenne 2 hónapot Amerikában dolgozni iskolám által. Viszont most decemberben lesz a kiválasztás ugyanis 130 diákol csak 10 lehet. Ami a lényeg lesz,hogy tesznek fel angolul kérdéseket amire nekem rögtön válaszolnom kell. Szóval pl. Mit csinálok ha elveszem. Szeretnem a segitsegeteket kerni,hogy ti milyen kerdeseket tennetek fel ez esetben? Nagyon koszonom. Nyugodtan irhatjatok magyarul is.

17/L



2017. nov. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tuti megkérdezik miért akarsz oda menni

Volt már valamilyen tapasztataltod ilyesfajta munkával

Az elveszős is jó

Ha valami táborba mész akkor tuti megkérdezik,hogy szereted-e a gyerekeket,csapatmunkában jó vagy-e

Amúgy kicsit segítene ha leírnád mit fogsz csinálni

2017. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltál-e már hosszabb ideig külföldön

Hogy viseled a honvágyat

Mennyire érdekel más országok kultúrája

Mennyire barátkozol könnyen, szívesen ismerkedsz-e új emberekkel

Könnyen tudsz-e alkalmazkodni új helyzetekhez, feltalálod-e magad ismeretlen közegben

Mennyire vagy toleráns, türelmes meg esetleg ezekre kérhetnek konkrét példát, hogy ne csak rávágd hogy persze, hogy toleráns vagyok

2017. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Ha nyelvi nehézségeid vannak, akkor miért akarsz eleve kimenni? Ha tudsz beszélni angolul, akkor nem tudnak olyat kérdezni, amire nem tudsz felelni. Legfeljebb megmondod az őszinte véleményedet, hogy "most éppen nem jut eszembe róla semmi" vagy "nem tudom, sry".
2017. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!