Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tanulhatnék spanyolorsz...

Hogyan tanulhatnék spanyolországi egyetemen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, esetleg oda jelentkezel? Nem tudom, erre gondoltál-e már? És aztán fizetsz, ha úgy értetted, hogy ingyen, akkor gondolom, elég nagy zseninek kell lenned.
2010. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel EU-s ország, ezért valószínüleg megoldható. Viszont pénz kell hozzá bőven, de ott munka is van még.
2010. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolországban pont nincs munka, 20%-os a munkanélküliség, a dél-amerikaiak és a románok tömegesen települnek haza, mert már ott sem jó. Akkor éri meg kimenni, ha van elég pénzed és munka nélkül is boldogulsz. Nézd meg az egyetemek oldalát, ott minden info megvan, de csak spanyolul. (de az alapképzések 99%-a is spanyolul van, szóval nem árt jól beszélni a nyelvet). Elvileg kérnek DELE nyelvvizsgát, azt viszont nem tudom, hogy B2 vagy C1-et, de a második valószínűbb (ez a felsőfok).
2010. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
erasmussal
2010. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
én is az erasmussal akarok majd kimenni :)
2011. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem DELE hanem a masik fajtabol van felsofokom akkor az is jo nekik?
2015. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!