Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mindenféle tapasztalat cseredi...

Mindenféle tapasztalat cserediáksággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hello!

Nagyon régóta szeretnék már kimenni es érdekelne hogy neked milyen volt.

Szóval ha voltál kint vagy fogadtál be valakit leírnád miket tapasztaltak?

1.Mindent ami tetszett, amivel nehezsegeid voltak vagy csak kellemetlennek kellemetlennek érezted.(mint cserediak vagy mint fogadó)


2.Ezek mellett érdekelne hogy mikor, mennyi időre, melyik szervezettől és hova utaztál? (Vagy fogadtál)


3. Kaptál-e ösztöndíjat, pályáztál-e rá és hogy anélkül mennyibe kerül?


4. Az ár mellett milyen költségek merültek fel? (Pl. Iskolai kirándulások, mindennapi zsebpénz) (vagy mint fogadó, mit kellett neked fizetned? Gondolok itt étkezésre stb.)


5. Meg vagy-e elégedve a szervezettel? Milyen volt a felkészülés, voltak-e problémák?


6. Milyen kihatással volt a későbbi tanulmanyaidra? Osztályozó vizsgát, különbözetit csináltál-e vagy évet ismételtél?


Középiskolás vagyok, ezért főként ezek érdekelnének.

Ettől függetlenül tényleg bárkitől bárminek örülnék! Ha valamire nem tértem ki, de fontosnak találod nyugodtan írd le.



2018. szept. 19. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit későn, de még érdekel?
2018. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dec. 30 20:30

Szia

Engem érdekelne a véleményed, ha nem gond :)

2019. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első! Ha látod ezt,én is szívesen meghallgatom az elmenyeidet!
2019. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!