Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a szolnoki...

Mi a véleményetek a szolnoki tiszaparti gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne!

Szóval továbbtanulás előtt állok és a tiszapartiba szeretnék menni de attól félek hogy nagyon vallásos lesz és én azt egyátalán nem akarom!! Szóval muszály hittan órákra járni?

Csak az válaszoljon aki odajárt vagy most odajár!

Előre is köszönöm!



2019. szept. 11. 17:10
 1/1 anonim válasza:

Tp-s vagyok, remélem, még aktuális a válaszom.


Vallásos, igen, nem véletlenül hívják katolikus gimnáziumnak. De szerencsére nem elviselhetetlenül. Mivel már nincsenek apácák, nővérek és idén ugye igazgatóváltás is volt, azt kell mondanom, lazultak a szabályok.

Hetente 1 vagy 2 KÖTELEZŐ (évfolyamtól függően) hittan óra van, de abszolút nem vészes, csak példabeszédeket vesztek, morális kérdéseket boncolgattok.

M-es műkörömnél nagyobb, nagyon kihívó színű (pl. piros, zöld) körömért szólnak. Van ilyen téren elnézőbb és kevésbé elnéző tanár, privátban szívesen írok neveket.

Nagyon rövid crop top-ot, vállat mutató, térdnél rövidebb szoknyát, sortot nem lehet felvenni, de pl. júniusban már simán megengedik a kevésbé kihívóakat.


Ezek szerintem abszolút nem vészes szabályok, 9. első félévében hozzászoksz. Ennek ellenére én nem tanácsolnám neked, hogy ide gyere. Egyrészt, mert nem vagy vallásos, tehát nem értem, milyen alapon esett a választás erre az iskolára. Másrészt, a tanárok, a tanítás, a szemlélet, a gyerekekhez való hozzáállás nem épp a legmegfelelőbb. Őszinte leszek, ha most lennék a te helyedben, be nem tenném a lábam ebbe az iskolába.


Esetleg azt írd le, melyik szak(ok) érdekel(nek), az alapján könnyebb még pontosabb választ adni.


Szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre, nyugodtan írj! (:

2019. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!