Kakaos.pampuska kérdése:

A Jogi kar hallgatóihoz suólnék, hogy esetleg Ti hogyan szereztétek meg a felvételi tananyagot/kérdéseket/tételeket? Én jelenleg még Gimnáziumba járok,és jog lenne a de előre felkészülnék,és picit bele merülni a dologba.

Figyelt kérdés
Szóval előre felkészülni, és ha esetleg van olyan kedves közöttetek, aki elküldene pár részletet a felvételi tananyagából, akkor nagyon hálás lennék. Teljesen mindegy melyik egyetem, mert egyenlőre én sem döntöttem el, de picit előre felkészülnék. Válasszaitokat előre is köszönöm. E-mail cimem: hajni.horvath505@gmail.com

2020. máj. 15. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogász szak? Nincs külön felvételi eljárás.
2020. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh, én úgy tudtam, hogy van. Az egyik ismerősöm még pár évvel ezelőtt egy hatalmas kötet anyaggal jött, amit meg kellett tanulnia a felvételihez.
2020. máj. 15. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Maximum az érettségire készült.


történelem ésangol v. francia v. latin nyelv v. magyar nyelv és irodalom v. német v. olasz v. orosz v. spanyol (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)

2020. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs felvételi, de már az előttem lévők leírták.

Ha érdekelne a tananyag, hogy belenézhess, a net jogtáron fent van a Ptk, Btk, stb.

2020. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!