Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezhetek e egy másik...

Jelentkezhetek e egy másik egyetem kollégiumába (Ahol felvettek,ott nincs saját koli)?

Figyelt kérdés

Külföldi vagyok és azt olvastam valahol, hogy mivel a Márton Áron kollégium zárva van, ezért a Nagytétény úti koliban fogadják a hozzám hasonló helyzetűeket. Ez igaz lehet, valaki tud róla többet? Illetve, ha nem vagyok az Elte hallgatója, akkor kizárt, hogy felvegyenek?


Előre is köszönöm, ha valaki hasznos infóval tud szolgálni :)



2020. aug. 2. 21:52
 1/2 davidusimusu ***** válasza:
60%

“Az ELTE Kollégiumi Központ elsőéves felvételt hirdet az ELTE Nagytétényi úti Kollégiumába azoknak a külhoni magyar nemzetiségű hallgatóknak, akik külföldi állandó bejelentett lakcímmel rendelkeznek, és budapesti, vagy Pest megyei felsőoktatási intézménnyel hallgatói jogviszonyban állnak.


A Budapesti Márton Áron Kollégium felújítás miatt a 2020-21. tanévben is zárva lesz, a magyarországi felsőoktatásban tanuló külhoni magyar hallgatók az ELTE Nagytétényi úti Kollégiumában nyernek elhelyezést.”



További info: [link]


Egyébként kb fél perc volt míg rákeresetem és megtaláltam. Még ha nem is kaptál tájékoztató e-mailt az egyetemtől(amit kétlek beiratkozás előtt), akkor is lehetnél kicsit körültekintőbb. Lesz ám sok olyan dolog amihez neked kell utána járni. 😁

2020. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! Először is köszönöm a linket, de egyrészt az egyetemem kiírta, hogy nincs saját kolijuk(ahogy említettem), másrészt ezt én is megtaláltam, de kíváncsi lettem volna személyes véleményre/tapasztalatra a magyarországi koli jelentkezéssel kapcsolatban...

Mindenesetre köszönöm még egyszer a fél perced és legközelebb "körültekintőbb" leszek :)

2020. aug. 2. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!