Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Metropolitan Egyetemről mi...

A Metropolitan Egyetemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen a METU?

Engem a gazdálkodási és management szak érdekelne.(Magyarul vagy angolul érdemesebb?)

Tényleg be lehet kerülni 280 ponttól? (Nekem kicsit sántít. Nálatok mennyi volt a ponthatár?)

Milyen a közösség?

Milyenek a tanárok?

egyéb?

Köszi



#egyetem #tapasztalat #Metropolitan #METU #Gazdálkodási és management szak
2020. szept. 16. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, nekem az a tapasztalatom, hogy gazdmenen mindenhol az a lényeg, hogy puskázd ki a mikmakot meg a statisztikát, és essél túl az egészen. Nagyon kevés ember veszi komolyan, alsó hangon 90% nem emlékszik semmire végzés után fél évvel a tananyagból.

Ami fontosabb, tök mindegy, hogy metu, bge, kodolányi vagy melyik egyetemet végzed, hogy próbálj meg minél többet dolgozni suli mellett, és angolból felsőfokon beszéljék, ha mellé még egy európai nyelvet megtanulsz, akkor nyert ügyed van.

2020. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!