Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jászberényben az Eszterházy...

Jászberényben az Eszterházy Károlyi egyetem milyen? Van ott gyógypedagógia nappali? Ha nincs hol van?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
2020. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelező van, Háát nem tudom Én a városban születtem, anno mikor még ott tanultam gimiben az idősebb barátaim akik oda jártak nem igazán szerették. Az egyik osztálytársam gimi után oda jelentkezett, de neki sem tetszett ott is hagyta. Állítólag a tanárok nem a legjobbak.
2020. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most készül az egész EKE a fenntartó leváltására (még nem biztos,de valószínű), szóval nem feltétlenül olyan lesz minden jövőre, mint amilyen most. Én Egerben vagyok gyógypedagógián, nálunk van nappali és levelező is.
2020. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egerben a gyógypedagógián van pszichopedagógiai szakirány?
2020. dec. 9. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha van kérdésed, akkor írj nyugodtan, igyekszem segíteni:)
2020. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én ott tanulok. Ha érdekel kérdezz nyugodtan :D
2021. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!