Állatorvosi szak?

Figyelt kérdés
Aki állatorvosnak tanult az mennyire volt jó kémiából? Nagy álmom hogy állatorvos legyek de sajnos a kémia nem nagyon megy ezért az emelt kémiát nem merem megkockáztatni. Valami tapasztalatok ezzel?

2020. dec. 14. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt kémia felvételi követelmény az emelt biosz mellett és ott is jól kell teljesíteni.
2020. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én elég jó voltam kémiából és matekból, így a számolási feladatok jól mentek, ami ugye fontos része az érettséginek. Jó különtanárom is volt kémiához.

Emelt kémia nélkül nem fogsz tudni bejutni. És az egyetem is lesz kémia (2 félév kémia, aminek az elsője a gimianyagból simán hozható, második már neccesebb, majd más tárgyakhoz is kell, hogy értsd a kémiát).

2020. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam jó kémiából, elsőre nem is vettek fel. Második alkalom előtt egy évig jártam magántanárhoz, aki fel tudott készíteni és megértette velem a kémiát. Már egészen szeretem.
2021. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!