Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 évesen érdemes lehet...

25 évesen érdemes lehet elkezdeni az orvosit?

Figyelt kérdés

Igazából régóta orvos szerettem volna lenni, de a szüleim nem támogattak, viszont eldöntöttem, hogy most már nem lesznek hatással rám (tudom, sokáig tartott..).

Azon gondolkodtam, hogyha 31 éves koromban is fejezem be, meg mindig tudok 30-40 évet dolgozni orvosként, sőt még a nyugdíjban is, itthon. Szóval végülis tökre nem mindegy, hogy mit dolgozik az ember 40 évig...

Azért gondolkodtam el ezen, mert sokan mondják, hogy ez már nagyon késő.


2021. jan. 1. 03:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem késő. Vegre eldontotted, csak probald meg megvalósítani. De dontsd el tutira h birni fogod e.
2021. jan. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo otlet, es egyaltalan nem vagy semmirol elkesve. En most toltottem a 26-ot, es most dontottem el, hogy mit fogok tanulni.😀
2021. jan. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem késő, kezdd el, ha úgy érzed, van hozzá affinitásod.
2021. jan. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Az egyetem befejezése után még nem dolgozhatsz orvosként. A választott szaktól függ, hogy évig kell rezidensnek lenned, majd utána szakvizsgáznod. Akkor már közel jársz a 40-hez,
2021. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő valami újba vágni a fejszét, én 43 vagyok de mèg mindig tanulok, családi ès munka mellett,külföldön.

Sokan fognak lebeszèlni, engem is próbáltak, de èn túl akaratos vagyok.

Sok sikert az àlmaid megvalòsìtàsàban! 😊

2021. jan. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod nekem írhatsz, én 31 éves vagyok, nő és nem sokára kezdem az orvosit, igaz külföldön. Sosem késő! :)
2021. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a rezidens már orvosként dolgozik, csak szakorvosi felügyelettel.
2021. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mehet
2021. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, akkor miért ne?
2021. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!