Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tóth Árpád Gimnázium, vélemény...

Tóth Árpád Gimnázium, vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Idén írom a központi felvételit,és eddig nem nagyon hallottam véleményeket a suliról, ezért írom a ki a kérdést. Főként a NYEK Magyar-Töri érdekelne, de magáról az iskoláról is jöhetnek vélemények/tapasztalatok.

A válaszokat előre is köszönöm.:)



2021. jan. 6. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Úgy tudom, elég sok a drogos, de olyanok is vannak, akik a tanulással foglalkoznak, sokan mennek onnan egyetemre, szóval nyilván nem linkekkel van azért tele, de az is akad.

A nyelvi szakok úgy tudom, elég jók ott.

2021. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. jan. 6. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Első válaszoló abszolút nem tud semmit. Nincsenek drogosok, legalábbis a suliban (azon kívül meg magánügy). A nyelvi szakok éppen a gyengék, viszont a biokém, matek, infó és fizika erősek. Közösség nyilván változó, tanárok összességében rendesek és segítőkészek. Az oktatás a magyar oktatási rendszerhez képest színvonalas. Modern épület sok lehetőséggel, a suli is jó helyen van, tömegközlekedéssel könnyen be lehet csatlakozni onnan a város vérkeringésébe. A mi osztályunkból egyetlen ember nem ment egyetemre csupán.
2021. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Pontosan melyik szakon érettségiztél?
2021. jan. 7. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
G osztály, matek-infó
2021. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3# Még szerncse, hogy te okos vagy akkor.
2021. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem a kisujjamból szoptam ki a drogos témát.
2021. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biokém nagyon erős, és a mat-fiz is

Egy TÁG bi-kémes

2021. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a nyelvi oktatás is elég színvonalas az én szakomon, de ez nyílván tanárfüggő!
2021. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!