Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Bp. X.kerületi Zrínyi...

A Bp. X.kerületi Zrínyi Miklós Gimnáziumba szeretnék menni közbiztonsági szakra.Valaki régebben aki járt esetleg ide ilyen szakra őt hány pontal vették fel? Nézték a központit neki? Mennyi volt a ponthatár? Jó volt a suli?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz előre is köszönöm

2021. jan. 24. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2012-ben végeztem ott, akkor nem nézték a központit, szerintem azóta sem.

Nem tudom, hány ponttal vettek fel, de nekem mindig 4 fölött volt az átlagom, és az is nagy segítség volt, hogy jártam oda központi felkészítőre, és „felfigyeltek” rám a tanárok.

Arra emlékszem, hogy az ideiglenesen 23. voltam és akkor még 16 embert vettek fel (össze volt vonva az informatikai osztállyal).

2021. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most a járvány miatt nem igazán volt rá lehetőség csak nagyon nehezen a jegyeim nekem is jók csak a tegnapi felvételi az nagyon rosszul ment akkor azt remélem nem nézik mert a jegyek az oké de köszönöm és szerettél odajárni? Most asszem amúgy 32 fős osztály van.
2021. jan. 24. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy úgy mondjam, nem illettem nagyon az osztályközösségbe, emiatt nagyon nehéz volt, de a tanulás szempontjából nem volt probléma. Rendesek voltak a tanárok, normálisan leadták az anyagot, mondhatni gyerekcentrikusak voltak, bármilyen gond volt, többnyire partnerek voltak.
2021. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm valamennyivel okosabb lettem neked hála.
2021. jan. 24. 18:03
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! Instagramon van egy kifejezetten jövendőbeli Zrínyis gólyáknak szóló oldalam, @zmg.tellonym.golyaknak néven. Bármi kérdésed van, amit inkább egy Zrínyistől kérdeznél, ott nyugodtan tedd fel. Személyesen és anonim módon is tudsz kérdezni ott. 😇 Pár éve oda járok már. :)
2021. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!