Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet valaki magántanuló?

Hogyan lehet valaki magántanuló?

Figyelt kérdés
ahhoz csak simán szól pl:az anyukám az iskolám igazgatójának és kiirat,és el van intézve?meg gondolom beszélnének a magántanitómmal nem? és ott a magántanitó adja meg,h. hányra kell mennem hozzá és minden nap tanitana? és még annyit,hogy ugyanúgy mintha iskolába járnák -összes tantárgy? alapsulis vagyok köszönöm szépen előre is
2008. dec. 2. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Innen mindent megtudsz:


[link]

2008. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2008. dec. 2. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
En tobbszor olvastam mar ugyanezt a kerdest, keresd meg, es olvasd el ott is a valaszokat, szia
2008. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én magántanuló vagyok. Édesanyám megbeszélte az igazgatóval, így az iskola diákja vagyok, de nem vagyok köteles bejárni. A tanárokkal egyenként egyeztetni kell, hogy mikor menjek be osztályozóvizsgákra (nálam 2 havonta van). Nekem nagyszerűen bevált módszer, jobbak lettek a jegyeim, több időm van, nem vagyok annyira fáradékony, stb:)
2008. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Énis magántanuló vagyok *.*

azért netezek ilyenkorxP

nah am 8.as vagyok..

anyukád megbeszéli az igazgatóval,és havonta egyszer kell bejárnod,és minden hónapba kapsz egy levelet,hogy miből kell felkészülnöd,és amikor be kell menned az iskolába,akkor a többi magántanulóval 1 osztályba lefelelsz..ennyi^^

de am van az,h hozzád járnak a tanárok,az viszont nem ingyenvan.. sztem inkább iskolá belül legyél magántanuló,attólmég járhat hozzád különtanár..hozzám is jár matekból meg magyarból..

2008. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
waaw ezz jóó:) és ha kérdezhetem mi miatt lettetek magántanulók? én a család miatt is szeretnék,na meg mert nem szeretem az iksolát egyszerűen az osztálytársaim nem az én világom.én is 8.-dikos vagyok és én más vagyok mint a többiek....de hogy lehet az,h. csak 1 hónapban 1x jelensz meg? arra mi miatt van jogod? :)
2008. dec. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!