Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok írni személyes...

Tudnátok írni személyes tapasztalatot, véleményt az I. Kosztolányi Dezső Gimnáziumról 8 évfolyamos tagozatáról?

Figyelt kérdés
Felvételizett a fiam 8 évfolyamos term. tud szakra, nagyon tetszett neki a suli a szóbelin, de sajnos semmi személyes információnk nincs az iskoláról - tudtok róla valamit?

2021. márc. 18. 12:22
 1/9 anonim válasza:
16%

Kedves szülő!


Ha gyermeke egy lusta,nagy dumás,a látszatért élő és a tanulás számára nem fontos akkor ez az iskola neki való ha viszont jó tanuló akkor nagyon ajánlom hogy ne a Kosztolányiba menjen.

2021. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kedves @anonim!


Ez az állítása mindkét 8 osztályos évfolyamra vonatkozik? Mindegyik tanárra?

2021. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A tanárok többségére igen (egy-két kivétel azért még van) és az évfolyamokra is.
2021. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En ott vegeztem tavaly elott, 8 évig jártam oda. Szerintem egy ilyen közepes erősségű suli, az ottani tanitassal siman lehet jo jegyeket szerezni, kesobb jo érettségit irni, es megszakadni sem kell full feleslegesen. (azt majd raer a munkában vagy egyetemen) Tanárok is 80%ban jok, akik fikazzak a tanárokat azok csak azert teszik mert nem képesek teljesíteni azt a minimális követelményt, a “csunya rossz tanárnak” meg ilyenkor elege lesz a gyerekből, es persze a gyereknek all feljebb. Nalunk aki jo tanuló, kb mind elégedett volt a sulival, aki pedig butafsz az folyton csak panaszkodott, persze az bárhol máshol is ezt csinalta volna. Errol ennyit:)
2021. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki az ofod?
2021. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én kicsit több mint 5 éve járok oda vannak jó és rossz tanárok ahogy minden suliba. A természetismereti osztályt csak akkor ajánlom ha mennek neki ezek a tantárgyak mert én rosszul jártam és a szüleim választották a természet szakot annak ellenére hogy a humán tantargyak mennek jobban. Az iskola orvossal én is egyet értek, a legtöbbször bent sincs csak péntekenként asszem. Az alap tanítás középszintű. Szóval tanítási szempontból annyira nem rossz. A rossz tanárokra visszatérve annyira nincs sok rossz tanár. De akikből van azokból két fajta van: aki szereti megalázni/vagy csak egyszerűen szivatni azokat a diákjait akik nem jók a tantárgyból és akik nem tanítanak jól. Az utóbbival egy probléma van az az hogy fontos tantárgyakat tanítanak. (De ebből szerencsére csak 1-2 van) Pl.: Történelem, ha kedves drága Eszter tanárnőt kapja a fia akkor egy egész évvel le lesz maradva. 10es vagyok és még nem fejeztük be a 9.es könyvet pedig már második félév van. Alapjaiban jó a suli, a környezet és a tanítás se rossz viszont így 9-10tol rendesen szenvedni kell hogy jó tanuló legyen valaki. De 5-8ig móka és kacagás a suli és simán lehet jo tanuló valaki úgy hogy nem tanul.
2022. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fuh nemtudom, en szart se tanultam, es 12. evveget majdnem kitunovel zartam. Szerintem ez beállítottság kérdése, nalunk aki nehezebben tanult/1-2-3as szintet tudott produkálni az el is ment szakmat tanulni, vagy kibukott. Utana mar jol tudtuk hozni a minimum szintet, azoknak a tanároknál is akik parasztok. Persze ha emeltezni szeretne az ember pl toribol, akkor tenyleg imadkozzon h ne az említett tanart kapja, mert olyan részletesen tanít, hogy konkret könyvekkel le van maradva minden osztály akit tanít.
2022. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az 9. válaszoló vagyok. Mióta azt írtam nagyon változtak a véleményeim. Első sorban át kerültem egy másik angol csoportba és a világ legjobb angol tanárát kaptam meg. Többet tanultam tőle angolul mint az elmúlt 5 évben nem tanultam ennyit és nem tanultam ilyen játékosan. Év elején az első jegyem 1-es volt. Most ebbe a félévben csak 5-őseim vannak. Matekból a csoport legjobbja vagyok. És nagyon kedves a tanár. Termtudból félévkor dicsérete is szereztem. Ha valakit érdekel hogy melyik tanárokról beszélek az írjon rám privátba
2022. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az előző válszoló vagyok és el írtam nem a Az ötödik válaszoló voltam
2022. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!