Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesteresként menjek gólyatáborba?

Mesteresként menjek gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Keresztféléven kezdtem a mestert idén az ELTE-n, az online oktatás miatt senkit nem ismerek, így nem is tudom, mennyire jellemző mesteren a részvétel. Nincs külön alap meg mester gólyatábor, van egy kari szintű, arra lehet jelentkezni (mint megtudtam keresztfélévesként is).

Nyilván jó lenne ismerkedni, barátokat szerezni, bulizni, de félek, hogy egyedül lennék a 18-19 évesek között 25 évesen, ami kicsit fura lenne.



2021. aug. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a 18-19 évesek közül annyira kitűnne egy 25 éves. Nem 10 évekről beszélünk. Gólyatáborban az a gyakoribb, amikor senki nem ismer senkit, pont ez a célja, hogy megismerkedjetek egymással, ezáltal ezt a kifogásodat sem értem.

Szerintem nyugodtan menj csak el, veszíteni végülis maximum csak időt veszíthetsz. Ha nem is lesz más mesterről, abban sincs semmi olyan, ami miatt ki kéne hagynod.

2021. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mindenképp!
2021. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem javaslom. Marmint ha bulizni akarsz, es kimaradt a golyatabor a bacheloron, akkor semmi nem tart vissza, hogy elmenj, de amugy nem fogsz sok mesteressel talalkozni. Szoval a kerdesedre valaszolva nem jellemzo a mesteren a reszvetel egyaltalan.
2021. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!