Gazdinfo diploma + angol nyelvvel van lehetősége az embernek minőségbiztosítási mérnöknek lenni egy nagyobb cégnél?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán. De miért nem mész akkor egyenesen minőségbiztosítási szakmérnök képzésre az Óbudaira, ha eleve ez a célod?
2021. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet velem van a baj, de én úgy tudom, hogy a minőségbiztosítással gépészek és villamosok foglalkoznak tekintve, hogy ők találkoznak mérőműszerekkel és mérésekkel is foglalkoznak, gazdinfó pedig ettől elég távol áll. Minőségbiztosítás pedig mérések nélkül nem igazán tudom, hogy menne.
2021. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. Nem csak műszaki minőségbiztosítási rendszerek léteznek. Van például az ISO 9001-es vállalatirányítási minőségbiztosítási rendszer is, vagy az ISO 14001-es környezetirányítási rendszer stb. Például [link]


Ahol az a minőségbiztosítás tárgya, hogy milyen sorrendben rakod be a hamburgerhusit sülni a tepsibe, ott nyilván nem kell gépészmérnök.

2021. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Valóban lehet igazad is, viszont minőségbiztosítási mérnök volt megnevezve. Annak pedig általában nem sok köze van a hamburgerhúshoz a mekiben.

2021. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!