Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Voltál szakkollégista? Mindenh...

Voltál szakkollégista? Mindenhol villantani kell már a bekerüléshez is?

Figyelt kérdés
Szerettem volna szakkolis lenni, viszont mikor megláttam, hogy mik a bekerülés feltételei egyből le is mondtam róla... kell hozzá munkaterv, két oktatói ajánlás, motivációs levél, esszé és nyilván előnyt jelent a korábbi tudományos vagy közéleti tevékenység, a nyelvtudás és mindenféle ilyen "plusz" dolog. Én csak simán egyetemre járok, hogy így fogalmazzak. Soha nem vettem részt semmilyen egyetemi szervezetben és nem végeztem semmilyen plusz tevékenységet (sokszor igazából abba futottam bele, hogy már a jelentkezéskor fel kellett volna mutatni valamit, csak nem tudtam felmutatni semmit), az oktatóim nagy része azt sem tudja ki vagyok stb., a legnagyobb feladat pedig a kutatási terv lenne, azt sem tudnám hogyan álljak neki, soha nem csináltam semmi hasonlót. Azt hittem, hogy elég ha az ember érdeklődő és motivált, szeretne új ismeretekre és tapasztalatokra szert tenni, egy közösség tagja lenni stb., stb., de ezek szerint nem. Ez mindenhol így van, mindenhol ennyi minden kell már a jelentkezéshez is? Mondjak akkor le róla végleg?
2021. nov. 6. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez így van, megválogatják a jelentkezőket, ezek tényleg feltételek.
2021. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!