Gyógytornász szak nehéz?

Figyelt kérdés
Mik a nehezebb tantárgyak?

2021. nov. 30. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
épp oda járok,elsőévet idén kezdtem. Hát az anatómia nekem nagyon nehéz, meg a biostatisztika,eü-i infó is,mivel sosem szerettem a matekot, nem értek belőle sokat... nagyon gyors a tempó,egy félév alatt leadtak kb mindent a mozgatórendszerből (izmok,idegek,erek,ízületek,fejet kivéve)... 3 óránk van tömbösítve,egy órán leadnak átlagosan 60 oldalnyi diát, csak így képzeld el az anyagmennyiséget,azért ez most szeptember óta elég sokra jön ki. na,ebből lesz vizsgánk hamarosan. :) de azért ne vegyem el a kedved,megvan ennek a szaknak a szépsége, vagyis meg lesz, de nem az elején,az biztos:D
2021. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A közepe fele se :) Amikor jönnek a vizsgálatok, majd a klinikumok és minden más. Sokan azt hiszik, hogy ez ilyen könnyű szak, cicababák járnak ide, stb., elég sok ilyen előítélet van ezzel kapcsolatban, de szerintem akik ide járnak, pontosan tudják, hogy nem éppen egy könnyű dolog. Aki nem bírja a tempót, az nyilván ki is esik.
2021. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéznek nehéz és sokat kell tanulni, motiváltnak lenni, időben elkezdeni tanulni és jól beosztani az idődet és akkor teljesíthető.
2021. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj meg egy emelt biosz érettségid, fontosak a bioszos alapok.
2021. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!