Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalosnak mint 2-dik szakma?

Asztalosnak mint 2-dik szakma?

Figyelt kérdés

Mivel sokszor gondolkozok,hogy mivel úgy vagyok,hogy mivel még nem vagyok 25,és nagyon kellene még egy papír..

Sokat gondolkoztam azon,hogy vagy elmenjek le érettségizni vagy asztalosnak elmenjek e,és utánna tegyem le az érettségit?



#munka,szakma,állás,érettségi,pénz
2021. dec. 30. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Először asztalos szakma,utánna az érettségi
Érettségivel többre jutsz!
Asztalos szakma is nagyon fain!Érettségi meg annyiból jó hogy komolyabban vesznek!
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt tisztázzuk előbb, hány éves vagy, és jelenleg milyen végzettségeid vannak?

Azt be kell látni, hogy általában az embernek munka mellett csökken a tanulásra fordítható ideje, illetve kedve / motivációja, tehát ha a szakma utánra akarod hagyni az érettségit, lehet, hogy nem fog megvalósulni. Ez persze inkább abban az esetben érdekes, ha most max 16-17 éves vagy, és érettségit adó iskolát hagynál ott az asztalos szakmáért.

2021. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1

17 éves vagyok,és mivel 3 év van hátra.

szakma után akarom

2021. dec. 30. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy a jelenlegi iskoládban nem tudsz érettségizni?

Most milyen szakmát tanulsz?

2021. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3

Lehet hogfy én írtam rosszul,vagy nem tom.

Magyarán mondva szaksuliban vagyok,és számítógépszerelő,5 évig vagyok oda erőszakolva..

2021. dec. 30. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak érettségi és szakma a választási lehetőség akkor nekem egy szakma többet érne. Ìgy èn avval kezdenèm. Egy alap érettségi már semmire nem elég.
2022. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm szépen az tanácsot!:)

2022. jan. 1. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Informatikus szakmát érettségivel lehet már kapni. Szóval fogsz érettségizni útközben. Nincs ámblock számítógépszerelő OKJ.
2022. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De 2019-ben iratkoztam és most vagyok utolsós Szakmás..
2022. jan. 4. 07:05
 9/11 anonim ***** válasza:

7 vagyok. Akkor nyugodtan menj az asztalosra és utána az érettségire. Bárki megtudd tanulni az internetről szerelni asztaligépet felhasználó szint felet és sokan tech-savvy ismerőst vagy családtagot keresnek kevesebbért vagy ingyen. Laptophoz és mobiltelefonhoz kell inkább szerelő precizitás miatt. Szakszervízhez meg be kell jutni valahogy. Az érettségi akkor számít ha olyan szakmát akarsz ami ráépít. Max idegen nyelvet kellhet neked belőle egyes egyedül.


Nem irigyellek ritka unalmas és nyers egy szak az amin vagy.

2022. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Ja,csak azért vagyok ezen az szakmán,mert rá vagyok erőszakolva..

Én is így vagyok vele,kb tudás annyi mint egy mai 10 éves gyereknek,mert mivel mai világban ki nem tud egy normál számítógépet össze szerelni?

De evvel úgy vagyok,hogy ha jó el lessem az laptop szerelést-kódolást,akkor talán ér valamit,de áhh,csak itt ülök és hallgatom az hülyeséget

2022. jan. 4. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!