Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvet ajánlanátok,...

Milyen könyvet ajánlanátok, amiből úgy gondoljátok, hogy sokat lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Én például az outlander sorozatból rengeteget tanultam, nagyon jól fogalmaz az író, és sokat lehet tanulni belőle a történelemről és másokról is.

Bármi érdekel, amiről ti úgy gondoljátok, hogy sokat sikerült belőle tanulnotok, segített nektek. Akár egy regény, akárbpszichológiai, akár filozófiai, élettörténet, bármi.

Köszönöm, ha segítesz!



2022. febr. 1. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Outlander*

akár pszichológiai*

2022. febr. 1. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rádiótechnika folyóirat és évkönyvek. Én sok mindent ezekből tanultam, a legtöbb esetben minden áramkör működési elve le van benne írva, és még azzal is kiegészítve, hogy miért kell úgy működniük.
2022. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Daniel Keyes: Virágot Algernonnak (ezután konkrétan éreztem, ahogy az agyam változik:D)

Janne Teller: Semmi (ez filozófia is, elég durva)

Salinger: Franny és Zooey (egyetem elején olvastam, nagyon szólt, egyik kedvencem)

Orwell: 1984 (örök klasszikus, sajnos mindig aktuális tud lenni)

Márai: A gyertyák csonkig égnek (mondjuk ez szerintem többször olvasós, különböző életkorokban különböző élmény)

Brain Grazer: Egy kíváncsi elme (ez engem nagyon inspirált)

Orvos-Tóth Noémi: Örökölt sors (ez pszichós)


Emellett mondanám még a Bibliát, akkor is, ha nem vagy hívő, történelmi és történeti szempontból is sokat adhat.

2022. márc. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!