Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi történik az ösztöndíjjal,...

Mi történik az ösztöndíjjal, ha iskolát és szakmát váltok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy képzést (technikum, 2 éves, nappali). Most zárom az első évemet, azonban rájöttem, hogy inkább másik szakmát tanulnék. Ezzel alapesetben semmi probléma nem lenne, viszont ebben az évben ösztöndíjat kaptam.


Ha váltanék, akkor ennek összegét vissza kellene fizetnem?


Mivel első szakmám lenne, így kaphatnék ösztöndíjat az újonnan megkezdett tanulmányok alatt?


Sokat keresgéltem a téma kapcsán, de érdemi információt sehol sem találtam. Bármilyen tapasztalatot szívesen vennék. Köszönöm!



2022. jún. 2. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki adja az ösztöndíjat? Valami szerződésféle kell, hogy legyen róla, abból derül ki egyértelműen. Ha nem tudod értelmezni, írd vagy linkeld be a kérdéses részt.
2022. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!