Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha úgy döntök, hogy félév...

Ha úgy döntök, hogy félév után abbahagyom az okj-s képzést, annak lehetnek következményei? Esetleg megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Félévig felkészítenek a nyelvvizsgára, és maga a szakma már nem érdekel...
2010. szept. 19. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
te most kaptál ezért valami pénzt eddig valahonnan? munkaügyi központból , vagy polgármesteri hivatalból? úgyértem , hogy ez ilyen pénzzel támogatott izé volt amit utaltak neked havonta? mert ha nem ilyen volt, akkor nem valószínű , hogy lesz , viszont ha ilyen volt, akkor lesz , kikell fizetned sztem amit eddig kaptál, mert csak akkor nem kell, ha sikeresen levizsgáztál.
2010. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam... Elvileg teljesen ingyenes a suli.
2010. szept. 19. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Tudom milyen az, ha olyat tanulsz, amiről rájöttél, hogy már nem érdekel, nem érdekes. Viszont ha van ez a lehetőség, akkor ne szúrd el, mert a következő okj már fizetős lesz. Hátha jó lesz még valamire az a papír.
2010. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem kapsz érte semmi pénzt, akkor bármikor abbahagyhatod. És a következő OKJ nem lesz fizetős, csak akkor ha elvégeztél már egyet. Ha abbahagyod, akkor nem lesz szakmád, és természetesen, ha belekezdesz egy másikba, akkor is ingyenes lesz.
2010. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!