Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színészből vagy rendezőből...

Színészből vagy rendezőből van nagyobb hiány?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Színészként egyáltalán nem könnyű munkát találni: sem színházakban, sem filmforgatásokon. Sok az eszkimó és kevés a fóka. Ez egy olyan pálya, amelyben fel kell vállalnod az időnkénti létbizonytalanságot. Csak akkor válaszd, ha valóban tehetséges vagy. Ezt úgy lehet kideríteni, hogy beiratkozol egy magán színiiskolába mondjuk egy évre, s kikéred az ottani tanárod véleményét.
2022. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikből sincs hiány, ugyanakkor ettől még bármelyiket tanulhatod, mert szükség is van rájuk mindig.

De, hogy melyik áll hozzád közelebb, azt neked kell tudni. Azért nem ugyanaz a két dolog.

2022. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

"mindig ezerrel beleéltem magam az iskolai farsangba."


Mondjuk, ez kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy érdekel az orvos szakma, mert már gyerekként is nagyon ügyesen ragasztottam ragtapaszt a sebeimre...


Remélem, azért ennél komolyabb motivációd is van.

2022. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Verseket is megszoktam tanulni pl. walesi bárdok, bár az nem nehéz.


Tudok bécsi keringőzni:D


Jártam vegyes karba.

2022. júl. 4. 14:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen a B tervem maga a színészet. Mellette mérnöknek tanulok.
2022. júl. 4. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!