Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suli a Tempus felnőttek...

Milyen suli a Tempus felnőttek iskolája?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2022. aug. 11. 12:58
 1/2 Erici89 válasza:
Engem is érdekelne ha valakinek van tapasztalata,véleménye.
2023. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jelenleg a 12. évfolyamot végzem ebben a suliban online tanítás formájában, és az elején kételkedtem, de egy kellemes csalódás.

Egy hozzám közel elhelyezkedő suliba jelentkeztem, de ott nem gyűlt össze elegendő létszám az osztály megnyitására, így azt javasolták próbáljam meg náluk online.

Van egy kisebb díja, de elfogadnak részletfizetést is, a pénzedért rugalmasak a tanárok, este tartanak konzultációkat amikor általában ráér mindenki, és lehet hozzájuk fordulni bármikor, és alaposan felkészítenek az érettségire.

Ajánlom bárkinek akár online vagy a legközelebbi intézményben ahol indítanak képzést! :)

jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!